Novinky

Jak jsme se měli v Lesním hotelu?

Děkuji všem skvělým ženám za čas strávený v Lesním hotelu Zlín. Každé ráno jsme tělo nastartovaly ječmenen a  zharmonizovaly pomocí jinové jógy, večer protáhly vitální jógou a powerjógou. Počasí přálo k procházce lesními stezkami,které nás dovedly k voňavé kávě. Den končil v prostoru wellness v horké sauně nebo whirpoolu.

podzimní relaxační pobyt s jógou v lesním hotelu Zlín

Je tu podzim a sním možná přichází úbytek sil, energie. Utečme společně od  každodenních povinností a načerpejme sílu při jógování, saunování, relaxování, sdílení času se stejně naladěnými ženami v prostorách lesního holetu ve Zlíně.

https://lesni-hotel.cz/

Jaký byl workshop 25.8.2017?

Děkuji všem zúčastněným milým ženám  a jednomu muži za báječnou atmosfétu letního  pátečního odpoledne. Bylo mi s vámi dobře a věřím, že jste si odnesly spoustu informací o svém pohybu nejen v józe  a taky, že zelená je pro tělo dobrá.

workshop 25.8.2017

Ráda bych Vás pozvala na malé setkání v penzionu Kampak, kde bych se ráda věnovala tématu správného postavení v pozicích, protože i jóga může bolet a může nenápadně tělu škodit.Projdeme si nejfrekventovanější pozice a zaměříme se na chyby , které by mohly vzniknout. 
Prostor bude i na doladění v pozicích ,kde se nám nedaří dobře, kde něco bolí, zlobí, nejde.
 Zkusíme společně odhalit příčinu a nebo najdeme jinou cestu. Vyzkoušíme jógové pomůcky, které berme jako dar ne jako ostudu.
 
Za správným fungování fyzického těla stojí bezesporu jídlo a jednou z mnoha cest je zařazení do každého dne zelené potraviny. Toto téma s námi otevřou Kamila Kamenická a Zbyněk Dominik Koukal.
 
Moc se na všechny těšíme,
 
Pitný režim a malé pohoštění v ceně.

 

 

 

 

  

jinová jóga

Jinová jóga

 
oslovuje jinové části těla jako jsou kosti, klouby, pojivová tkáň a povázky( fascie). Jangové části( svaly) mají rády pohyb, zato jinové  tkáně oslovíme klidným přijetím v dané pozici.
Výdrž v pozicích býva od 1do 20 min, využíváme bločků, bolsterů, meditačních sedáků,polštářků, dek.
JInová jóga dopňuje aktivní formy jógy či jiného cvičení a vnáší do života harmonii.
více na www.yinyoga.com
 

jaký byl relax víkend

Ráda bych se podělila o zážitky z wellness-jógového víkendu, který jsem společně s kamarádkou pořádala v Beskydech v hotelu Pod Kyčmolem.
Hlavní tématem bylo samozřejmě oddechnout si od života ve městě a načerpat nové fyzické i psychické síly a hlavně spojit ženské energie,což se podařilo beze zbytku. Nudit se nám vůbec nepodařilo, ba naopak den začal ranní jógou, pokračoval skvělou snídaní, výšlapem do národního parku Mionší 7 km s báječným průvodcem, na hotelu odpolední jóga, masáž, bazén, sauny, bowling.Hotelové služby vynikající, příroda okouzlující.
Bylo to opravdu skvělé, odezvy výborné a tak budeme pořádat i podzimní víkend ve stejném duchu.

relax víkend

V červnu pořádám ralaxační pobyt v Beskydech.

SM systém

Nově nabízím cvičení SM SYSTÉM-SPIRÁLNÍ STABILIZACE PÁTEŘE

hlavním principem cvičení je aktivace břišních svalů, tím dochází k zůžení pasu a zárověň dochází k relaxaci paravertebrálních svalů( svalů podél páteře) a protažení páteře směrem vzhůru. Za těchto podmínek dochází k regeneraci meziobratlových disků a ústupu bolestí páteře.

 

jak dopadlo 2.setkání jógy a homeopatie?

Na jógové lekci jsme se probudily a rozhýbaly tělo několika variantami pozdravů sluníčku. Byla rozebrána základní varianta a doplněna případně pozměněna, tak aby všechny ásany byly provedeny respektujícím přístupem k našemu tělu.Na závěr jsme se přes pránajámu( dechová cvičení) doslaly k ,,srdeční,, relaxaci.

Poté jsme se přesuly do kavárny, kde jsme se sešly s Alžbetou. Téma setkání- smysl života. Každá z nás postupně sama v sobě odkrývá  a nalézá svůj smysl života, kdo jsem?kam patřím? jak žít naplněný život? Někoho je cesta jasnější, někoho krkolomná, ale každý máme možnost dojít k poznání. A s Alžbětou jako průvodcem se zdá být cesta jednodušší.