O mně

Jmenuji se Hana Andratschke, jsem vystudovaný fyzioterapeut. Stání zkoušku jsem absolvovala v roce 2004  z léčebné rehabilitace s fyzioterapie na lékařské fakultě univerzity Palackého v Olomouci.

Před pár lety mi do života vstoupila jóga a stala se jeho podstatnou součástí.Nejdřive jsem jógové lekce navštěvovala pro znovu vybudování kondice po narození mé 1.dcery. Lekce mi daly a stále dávají víc než jen cvičení na fyzické úrovni,ale je to i práce s myslí, duší. Nesmírně mě zklidňuje. Pevné, zdravé, pružné tělo je příjemný bonus. Propojení fyzioterapie a jógy mi dává velký smysl. 

Své klienty vedu ke zlepšení vnímání těla během pohybové aktivity. Upravuji nevyhovující pohybové návyky, které vedou k chronickému přetěžování a bolesti.  Společně s klientem  nastavujeme nové pohybové programy, které se pak stávají součástí bežných denních aktivit a kompenzací pracovních vynucených pozic nebo jednostranné sportovní zátěže.

Nyní cvičím s dospělými a dětskými klienty, skupinově i individuálně.

Neustále se vzdělávám, rozšiřuji svoje znalosti jak fyzioterapeutické , tak jógové a sama pořádám kurzy, workshopy a wellness víkendy.