O mně

Jmenuji se Hana Andratschke, jsem vystudovaný fyzioterapeut. Stání zkoušku jsem absolvovala v roce 2004  z léčebné rehabilitace a fyzioterapie na lékařské fakultě univerzity Palackého v Olomouci a získala jsem titul Bc.

Vždycky jsem byla aktivní sportovec a pohyb mě naprosto baví. Ráda chodím,tancuji, baletím, plavu, paddleborduji, běhám, jezdím na kole,  lyžuji, skialpuji, mám zkušenosti s windsurgingem, wakebordem, jetsurfem. Vše ráda vyzkouším a poznatky z těchto pohybových aktivit podstupuji dál svým sportovně založeným klientům. Před pár lety mi do života vstoupila jóga a stala se jeho podstatnou součástí. Neuvěřitelně mě překvapila jaký potenciál přináší. Nejdřive jsem jógové lekce navštěvovala pro znovu vybudování kondice po narození mé 1.dcery. Lekce mi daly a stále dávají víc než jen cvičení na fyzické úrovni, je to  práce s myslí, duší. Nesmírně mě zklidňuje. Pevné, zdravé, pružné tělo je příjemný bonus. Propojení fyzioterapie a jógy mi dává velký smysl. Obě terapie jsou výbornou kompenzací všem sportům a sedavému zaměstnání. 

Své klienty vedu ke zlepšení vnímání těla během pohybové aktivity. Upravuji nevyhovující pohybové návyky, které vedou k chronickému přetěžování a bolesti.  Společně s klientem  nastavujeme nové pohybové programy, které se pak stávají součástí bežných denních aktivit a kompenzací pracovních vynucených pozic nebo jednostranné sportovní zátěže. Své klienty jsem schopna doprovázet při běhu, jízdě na kole a dalších  sportovních aktivitách. 

Nyní cvičím s dospělými a dětskými klienty, skupinově a individuálně.

Neustále se vzdělávám, rozšiřuji svoje znalosti jak fyzioterapeutické , tak jógové a sama pořádám kurzy, workshopy a wellness víkendy.

Fyzioterapie      Cévní fyzioterapie      Jóga      Psych-K      Ceník,rozvrh lekcí, přihlášení